Schoolconcert Marnix College
Marnix College
Prins Bernhardlaan 30 Ede
Schoolconcert
Compositie op school
Het Schoolconcert van het Ereprijs-compositieproject is het moment waarop de creativiteit van de leerlingen tot leven komt. Tijdens het concert klinken de eigen composities van de leerlingen, uitgevoerd door Orkest De Ereprijs. Klasgenoten, ouders, vrienden en andere geïnteresseerden zijn welkom om te luisteren en mee te beleven.
Repetitie en voorbereiding
Voorafgaand aan het concert werken de leerlingen samen met het orkest tijdens een repetitiedag in de studio. Hier kunnen ze instructies geven en kleine wijzigingen doorvoeren, zodat hun muziek precies klinkt zoals zij het voor ogen hebben.
Over het project
Compositie op School laat leerlingen ontdekken hoe muziek wordt opgebouwd en ervaren hoe het is om met een professioneel orkest te werken. Het schoolconcert vormt het hoogtepunt van dit leerzame traject en viert creativiteit, durf en samenwerking.
Orkest De Ereprijs is een 'levend laboratorium' voor talentontwikkeling en muziekeducatie. Wij ondersteunen studenten en jonge professionals bij het componeren van nieuwe muziek en maken hen bekend met multidisciplinaire vormen en andere makers.