YCM Laureaten

Met trots presenteren wij de laureaten van de Young Composers Meeting Apeldoorn.

2020 - 26e Young Composers Meeting

- orkest de ereprijs commissie: Martin Mayo
- St. Frank van der Wal Fonds commissie: Thanakarn Schofield
- Internationale Masterclass Apeldoorn commissie: Polina Korobkova

2019 - 25e Young Composers Meeting
- orkest de ereprijs commissie: Tyler Eschendal
- St. Frank van der Wal Fonds commissie: Rosie Tee
- Internationale Masterclass Apeldoorn commissie: Arie Verheul-van de Ven

2018 - 24e Young Composers Meeting
- orkest de ereprijs commissie: Nursalim Yadi Anugerah  
- NJO commissie: Patryk Kusiak  
- Internationale Masterclass Apeldoorn commissie: Alisson Kruusmaa 

2017 - 23e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Ali Can Püskulcu

2016 - 22e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Raphaël Languillat

2015 - 21e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Matyas Wettl

2014 - 20e Young Composers Meeting
- orkest de ereprijs commissie: Holly Harrison

2013 - 19e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Morgan Kraus

2012 - 18e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Gijs van der Heijden
- NJO commissie: Yu Oda
- Internationale Masterclass Apeldoorn commissie: Lauri Supponen

2011 - 17e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Ryan Latimer

2010 - 16e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Trevor Grahl
- Orgelpark commissie: Giuliano Bracci
- Internationale Masterclass Apeldoorn commissie: Christiaan Richter
- NJO commissie: Nikos Ioakeim

2009 - 15e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Aaron Gervais

2008 - 14e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie:

2007 - 13e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Hikari Kiyama

2006 - 12e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Kentaro Noda

2005 - 11e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Paula Mathussen

2004 - 10e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Anna Meredith

2003 - 9e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Marko Nikodijevic

2002 - 8e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Andrew Hamilton

2001 - 7e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Nick Caswell

2000 - 6e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Sergo Bové/Kate Neal

1999 - 5e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Felix Profos

1998 - 4e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Sam Hayden

1997 - 3e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Maja Solveig Ratkje/Patricia Martinez

1996 - 2e Young Composers Meeting
orkest de ereprijs commissie: Christina Oorebeeke/Kazuhiko Suzuki